Ana sayfa

Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd Fabrika turu

Sertifika
Çin Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd Sertifikalar
Çin Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd Sertifikalar
Müşteri yorumları
Junhe'de tanıştığıma memnun oldum, Conny. Profesyonel olarak çinko tanecikli kaplama boyasını tanıtın.

—— GANESH İŞLETME

Profesyonel ekip, özenli servis, teslimat çok hızlı ve biz Junhe rulman şirketi ile işbirliğine devam edecek!

—— Mahyar Tasbihi

Ben sohbet şimdi
 • Üretim hattı
  Şirketimiz üç sanayi tabanına sahiptir: kimyasal üretim tabanı, ekipman üretim tabanı, kaplama işi işleme tabanı.

 • OEM / ODM
  Fabrika 26653 metrekarelik bir alanı, bir sınıf atölyesinin, C sınıfı atölyenin, C sınıfı deponun, bir deponun ve diğer yardımcı tesislerin inşaatını kapsamaktadır. 100'den fazla çeşit kimyasal türü içeren. 11000 ton / yıl üretim kapasitesi.


  İlk olarak, şirketin üretim profili


  1. C sınıfı atölye
  C # 2 #, 1 #, # # 7 # dört üretim hattına sahip atölye, 1 #, 2 #, 3 # satır otomasyon üretim hattını içeren kapalı üretim ekipmanlarını kullanarak 1L ~ 25L'den itibaren olabilir. İçerikler ayrı bir kapalı alanda gerçekleştirilir. Ürün çeşidinin gereksinimlerine göre, C sınıfı üretim hattının merkezi kontrol odası, çok sayıda kontrol sistemi oluşturmak için her türlü cihaz ve sensör ile donatılmıştır.


  2. Atölye çalışın
  Her çeşit boya ve kaplama üretimini sağlamak için üç şaftlı karıştırıcı ve yüksek hızlı dispersiyon makinesi olan üç set iki profesyonel ile atölye çalışın.


  3. C depo
  3300 metrekareden fazla bir yangın alanına sahip C depo inşaat alanı, kimyasal hammaddelerin ve bitmiş ürünlerin sınıflandırılmasında kullanılabilir.


  4. Bir depo
  1400 metrekareden fazla ve bir yangın alanına sahip iki depo inşaat alanı, B, kimyasal hammadde kategorileri ve nihai ürün sınıflandırılmış depolama için kullanılabilir.


  5. Diğer tesisler
  Fabrika, üretim için geri kazanılmış su olarak atık su arıtımından sonra, 20T / d işleme kapasitesine sahip profesyonel bir atık su arıtma tesisine sahiptir. Fabrika boşaltma standartlarından sonra dört set atık gaz arıtma ekipmanı, tüm egzoz gazı arıtma tesisleri ile donatılmıştır.


  6. fabrika profesyonel bir kimyasal üretim ekipmanları, yüksek üretim verimliliği, istikrarlı ürünler, güvenilir kalite, hızlı bir şekilde sipariş gereksinimlerinin boyutunu karşılayabilir vardır.


  İki, oem modeli
  1, OEM: Changzhou JUNHE Polytron Technologies Inc çeşitli kimyasalların işleme iş üstlenmek için kimyasal fabrika. Tüm hammaddeleri, yardımcı malzemeleri, kimyasal üretim formülünü, aksesuarları, ambalaj malzemelerini, müşterilerin ihtiyacına uygun olarak JUNHE üretimini, müşteriden ürün satışlarını, JUNHE işlem ücretini sağlayın.


  2, ODM: müşteri tüm hammadde, aksesuar, aksesuar, ambalaj malzemeleri, yabancı satış tarafından bitmiş ürünler sunmak için kimyasal formül ve teknoloji hizmet gereksinimlerini, JUNHE teknolojisini sunması gerekmektedir, Haziran ayında tüm malzeme ve işlem ücretlerini toplar . Tasarımdan üretime ODM, HAZİR teknolojisi ile üretime alındıktan sonra ürünün dışa aktarılmasıyla tamamlanacak.


  3, mekan kiralama: Jun mekanı, ekipman kiralama hizmetlerini, üretim ve işleme atölyesinde müşterilere sunar. Haziran, şantiye ekipmanları, hidroelektrik kömür kiralama ücretlerini topla.


  4, marka hizmeti: formülasyon geliştirme, marka tescili, üretim ve işleme tek bir hizmetin hepsinde satışa Haziran. Ar-Ge ve ürünlere tam katılımda satış.


  İşbirliği şeklinden bağımsız olarak, Ar-Ge'nin oluşturulmasından, üretim ve satışından, kapsamlı teknik servis ve müşteri hizmetleri garantisi sağlamak üzere, müşteri ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak.

 • Ar-Ge
  Kuruluşundan bu yana, Junhe her zaman Ar-Ge yatırımı ve yeni ürün geliştirmeye odaklanmıştır. Pazarın ve müşterilerin ihtiyaçlarına göre Ar-Ge, yeni ürün ve işlemlerin araştırılması ve geliştirilmesine yatırım yapmaya devam etti. Bu amaçla, Junhe Company tamamlayıcı ve profesyonel bir araya gelerek çok disiplinli bir araştırma ve geliştirme ekibi kurdu. Şu anda, ekibin 1 doktor ve 3 usta olmak üzere 16 Ar-Ge personeli bulunmaktadır.
  Ar-Ge merkezi yaklaşık 2500m2'lik bir alanı kapsamaktadır ve tüm donanım olanaklarına sahiptir. UX-720 enerji dağıtıcı X-ışını floresan spektrometresi, UV-2454 UV-görünür spektrofotometre, STARK-I kesme sıvısı arıtma ve rejenerasyon sistemi, l300i vakumlu kaçak tespit sistemi, DH ile donatılmıştır. -HP150B sabit sıcaklık ve nem test odası, 6B-2000/24 ​​su kalitesi çok parametreli test cihazı, MacOE-10/380 indüksiyonlu ısıtma boya kür deney sistemi, PGSTAT 302F elektrokimyasal iş istasyonu, Ilion697 II argon iyon kesitli parlatma makinesi test ve test ekipmanı.

  Ar-Ge Merkezi'nde derinlemesine ve kapsamlı bilimsel araştırma ve teknik işbirliği ve Hohai Üniversitesi Changzhou Kampüsü, Nanjing Normal Üniversitesi ve Jiangsu Bilim ve Teknoloji Üniversitesi gibi yerli araştırma enstitüleri ile alışverişi bulunmaktadır. İl düzeyinde bir yeşil kimyasal üretim ve araştırma üssü ve bir dizi tanınmış üniversite mezunu iş istasyonu. GM, laboratuvar test yeterliliğini onayladı ve 2015 yılında, il düzeyinde bir araştırma ve geliştirme platformuna başarıyla geçti - Jiangsu Eyaleti, yüksek performanslı akıllı çevre koruma kaplama mühendisliği teknolojisi araştırma merkezi.
  Ar-Ge merkezinde, özel kimyasalların ve malzemelerin araştırılmasına ve geliştirilmesine odaklanan, malzemelerin, kimya ve akıllı ekipmanların yenilikçi araştırma ve geliştirmesinden sorumlu olan 8 laboratuvar bulunmaktadır. Kuruluşundan bu yana, Junhe toplam 1 il düzeyinde ödül kazandı, 12 bilimsel araştırmayı tamamladı ve 44 patent aldı.

İletişim bilgileri
Changzhou Junhe Technology Stock Co.,Ltd

İlgili kişi: Mrs. June

Tel: +86 13915018025

Faks: 86-519-85913023

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)